Akupunktur noktalarına meridyen boyunca dairesel şekilde hafif bastırarak uygulanan teknikle birikmiş enerji çözülür ve
vücudun kendi kendini iyileştirme gücü tetiklenir. ‘’Ki ‘’denilen hayat enerjisinin aktığı meridyenler (kanallar) üzerindeki
belirli noktalara uygulanan basınç sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginlikler ve kasılmalar giderilir.
Önemli bir rahatlama ve zindelik sağlar. Bu yöntem iğnesiz akupunktur ve “accupressure” olarak da bilinir.
Teknik az yağlı veya yağsız olarak uygulanmaktadır.

Talisma Spa

Ülkemizde son zamanlarda giderek daha da yaygınlaşan spa kültürü birçok kişinin olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Onlarca tesis ve otel bünyesinde yer alan ve her mevsim müşteriler için spa merkezlerinde uygulanıyor. Bu sayede misafirler hem dinleniyor hem de yorgunluklarından arınıyorlar.

Ankara'da Shiatsu Masajı, Ankara'da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi spa ve masaj hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Ankara'da her çeşit masajı yerimizde sağlıyoruz. Shiatsu Masajı, Spa Ankara

SPA & MASAJ MERKEZİ, Anka Spa müşteri memnuniyeti ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi spa ve masaj hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Anka Spa’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Shiatsu Masajı ve spa sonrası müşterimizin rahat ve huzurlu bir şekilde bizden ayrılmasıdır. Sürekliliğimiz müşteri memnuniyeti kaynaklıdır.

Anka Spa & Masaj faaliyet konusu, sadece Ankara'da Çeşitli Masajlar ve Spa hizmeti vermektir.

TALISMA SPA GALERİ


×